phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. volkan bildirdi. genel sağlık hizmetleri olarak 08502883162

    merhaba; 06/01/2018 0850 288 31 62 nolu telefondan arabdım ve aralık 2016 da benimle bir telefon görüşmesi yaptıklarını ilk yılı ücretsiz devam eden yıllarda ücretli olacak bir sigorta paketi aldığımı söylediler.7 günlük gecikmenin olduğunu bunu ödemem gerektiğini söyledi.Ben ne için aradın şirketinin ismi ne diyorum o bana reklam anlatmaya başlıyor en sonunda ben senin söylediklerinden hiç bişey anlamadım bana reklam yapmadan işin aslını anlat dediğimde başladı bağırmaya ben dururmuyorum verdim küfürü ve tel kapattım.ardın numarayı ben aradım kimsiniz şirketinizin ismine diye soruyorum daha şikayetim var demeden bana yetkiliye aktarıcam şikayetinizi değerlendirmek için sizi arayacaklar dedi.Kesin dolandırıcı sakın bilgi paylaşmayın.

Numaraya bu yorum 08502883162 kaldır

Yorumun kaldırılmasında anlaşılmazlıklar da size danışılması için lütfen kaldırma sebebi ve kontak bilgilerinizi veriniz. Kaldırmayı onaylayacağınız bir mail alacaksınız. Onaylama olmazsa yorum otomatik olarak ertesi gün tekrar ulaşılabilir duruma gelecek.


 
Not okumak

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Individual settings can be changed in the Privacy Policy. Daha fazla bilgi