Geriye dönük arama

1. 05322660131 için geriye dönük arama

İlan
Bilmediğiniz bir numara tarafından arandınız ve bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? İşte sahip olduğunuz bazı seçenekler:
Geriye dönük aramalar size bilmediğiniz numaraların eğer geriye dönük arama sistemlerinde kayıtlıysa kime ait olduğunu ortaya çıkarmanızı sağlar. Numaranın kime ait olduğunu bulduktan sonra sizi nasıl bir durum ile karşı karşıya olduğunuz ortaya çıkar ve nasıl bir tavır sergileyeceğinizi hemen anlarsınız.

tellows resmi bir geriye dönük arama sistemi olmamasına rağmen sunduğu hizmetler ve gördüğü ilgi ile dünya genelinde ve Türkiye'de önde gelen sayfalardan bir tanesidir. Tellows sayesinde bilinmeyen numaralara ulaşmanız çok kolay. Sayfada numarayı aratmanız yeterli. Arattıktan sonra nasıl mı bilgi sahibi olurum diyorsunuz? Bulduğunuz numaranın hakkında daha önceden yapılmış yorumları, 1(ciddi)'den 9'a kadar verilen notları(Tellows Score), numaranın bulunduğu şehri ve numaranın kaç kez Tellows sayfasında arandığını görerek yeterli bilgiye sahip olmanız mümkün.

tellows dışında bizim sizlere tavsiye edebileceğimiz başka sayfalar da bulunmaktadır:

Türk Telekom
Türk Telekom devlet tarafından hizmete açılmış resmi bir kurumdur. Türk Telekom’un hizmete sunduğu beyaz sayfalar, ev telefonu sahiplerinin bilgilerine erişme kolaylağı sağlar. Sarı sayfalarda ise iş veya kurum numaralarına ve adres bilgilerine de ulaşmayı mümkün kılar. Ayrıca bu hizmet bir ücrete tabi tutulmamaktadır. Aratmak istediğiniz kişinin veya firmanın ismini girerek buradan ulaşabilrisiniz.

11833
Bu sayfada da bilinmeyen numaralara ulaşmak mümkün ve hatta sadece isim bilgilerini vererek de kişinin kullandığı numarayı görmek şansına sahipsiniz. Fakat bu yapılacak işlem karşılığı 2,90 TL 'dir (KDV dahil). Ücretlendirme cep telefonu faturası üzerinden yapılmaktadır. Bu 05322660131 numarayı aratmak istediğinizde buradan ulaşabilirsiniz.

Bu sayfalar dışında mesela Vodafon müşterilerine sunduğu bir hizmette 11842 numaralı numarayı 24 saat boyunca arayarak numara sahibinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Eğer hiçbir yerde bilgi bulamazsanız ne yapılmalı ?
Bulmak istediğiniz numara ile ilgili interneti didik didik etmenize rağmen hiç Bir şey bulamamanız da olasılıklar arasında yer almakta. Yapabileceğiniz en yararlı şeylerden birisi Tellows'da numarayı arattıktan sonra numarayla ilgili bildiğiniz her şeyi yorum 05322660131 olarak yazmak ve numaraya not vermek. Tellows'un bir diğer özelliği de e-mail fonksiyonu, bu fonksiyonu kullanarak numarayla ilgili yapılan tüm yorumlardan mail yoluyla da haberdar edilebilirisinz. Bu yapacağınız işlem ile en azından bu numayı aratan başka bir kişiye büyük bir yardımda bulunmuş olacaksanız.

ileri Hukuki destek arrow right


Yardım Sayfalarına Genel Bakış

Not okumak

Çerezleri, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Bireysel ayarlar Gizlilik Politikasında değiştirilebilir. Daha fazla bilgi